Interclub

Interclub


Afspreekplaats
Lijst van sterkte KMSK
De interclub-ontmoetingen worden stopgezet tot en met ten vroegste 3 april vanwege de Corona-pandemie (COVID-19).

Ronde 10 : 3 mei 2020

462 ZOTTEGEM 2-114 MECHELEN 1Adres : Ontmoetingscentrum van Oombergen, Oombergenstraat 41, 9620 Zottegem
132 SK OUDE GOD 1-114 MECHELEN 2Adres : Theatercafe Mark Liebrechtcentrum, Heilig Kruisstraat 16, 2640 Mortsel
132 SK OUDE GOD 2-114 MECHELEN 3Adres : Theatercafe Mark Liebrechtcentrum, Heilig Kruisstraat 16, 2640 Mortsel
462 ZOTTEGEM 5-114 MECHELEN 4Adres : Ontmoetingscentrum van Oombergen, Oombergenstraat 41, 9620 Zottegem
621 ANS 4-114 MECHELEN 5Adres : Royal Tennis Club De Grace, Rue Adrien Materne 80, 4460 Grâce-Hollogne
952 WAVRE 4-114 MECHELEN 6Adres : Centre Sportif de Limal, Rue Charles Jaumotte 156, 1300 Limal
226 EUROPCHESS 5-114 MECHELEN 7Adres : Gemeentschapscentrum de Rinck, Dapperheidsplan 7, 1070 Anderlecht
132 SK OUDE GOD 3-114 MECHELEN 8Adres : Theatercafe Mark Liebrechtcentrum, Heilig Kruisstraat 16, 2640 Mortsel
525 ANDERLUES 3-114 MECHELEN 9Adres : Ecole des Devoirs, Impasse de l'Hospiteau 3, 6150 Anderlues
132 SK OUDE GOD 4-114 MECHELEN 10Adres : Theatercafe Mark Liebrechtcentrum, Heilig Kruisstraat 16, 2640 Mortsel
260 KAPELLE O/D BOS 3-114 MECHELEN 11Adres : Café De Plekpot, Mechelseweg 366, 1880 Kapelle-op-den Bos

Kalender 2019-2020

DatumMECHELEN 1MECHELEN 2MECHELEN 3MECHELEN 4MECHELEN 5MECHELEN 6MECHELEN 7MECHELEN 8MECHELEN 9MECHELEN 10MECHELEN 11
Afd 3AAfd 3CAfd 4HAfd 5AAfd 5CAfd 5DAfd 5GAfd 5HAfd 5IAfd 5KAfd 5L
29/09/2019IC1:Uit952 WAVRE 1432 WETTEREN 2278 PANTIN 4401 KGSRL 11BYE201 CREB 3278 PANTIN 6130 HOBOKEN 2278 PANTIN 7190 BURCHT 1BYE
13/10/2019IC2:Thuis278 PANTIN 1130 HOBOKEN 1240 SCRR 1432 WETTEREN 5714 OVERPELT 2278 PANTIN 5244 BRUSSELS 5101 KASK 2952 WAVRE 6436 LSV-CHESSPIRANT 7130 HOBOKEN 3
20/10/2019IC3:Uit244 BRUSSELS 1135 GEEL 1231 DT LEUVEN 3436 LSV-CHESSPIRANT 4135 GEEL 2244 BRUSSELS 4952 WAVRE 5135 GEEL 3551 JURBISE 2401 KGSRL 16436 LSV-CHESSPIRANT 8
17/11/2019IC4:Thuis239 BOITSFORT 2166 TSM 2229 WOLUWE 1471 WACHTEBEKE 5176 WESTERLO 2239 BOITSFORT 5166 TSM 3176 WESTERLO 3244 BRUSSELS 6101 KASK 3121 TURNHOUT 4
1/12/2019IC5:Thuis401 KGSRL 3124 DEURNE 3121 TURNHOUT 2401 KGSRL 13124 DEURNE 4953 NIVELLES 1124 DEURNE 5
IC5:Uit209 THE BELGIAN 2261 OPWIJK 3961 BRAINE 2135 GEEL 4
19/01/2020IC6:Thuis417 AALST 1417 AALST 2229 WOLUWE 2166 TSM 4
IC6:Uit410 SINT-NIKLAAS 1192 SK LIER 1727 MIDDEN-LIMBURG 4228 DWORP 3192 SK LIER 2228 DWORP 4410 SINT-NIKLAAS 2
2/02/2020IC7:Thuis228 DWORP 1174 BRASSCHAAT 3174 BRASSCHAAT 6436 LSV-CHESSPIRANT 5BYE228 DWORP 2233 HALLE 1174 BRASSCHAAT 7233 HALLE 2422 MSV 4172 WILLEBROEK 1
16/02/2020IC8:Uit174 BRASSCHAAT 2174 BRASSCHAAT 4230 LEUVEN 3422 MSV 2230 LEUVEN 4207 2 FOUS DIOGENE 2207 2 FOUS DIOGENE 3128 BEVEREN 2548 CAISSA EUROPE 4128 BEVEREN 3401 KGSRL 17
8/03/2020IC9:Thuis548 CAISSA EUROPE 1143 TEMSE 2260 KAPELLE O/D BOS 1401 KGSRL 10162 MOL 1230 LEUVEN 5260 KAPELLE O/D BOS 2162 MOL 3901 NAMUR 7143 TEMSE 4128 BEVEREN 4
15/03/2020IC10:Uit462 ZOTTEGEM 2132 SK OUDE GOD 1132 SK OUDE GOD 2462 ZOTTEGEM 5621 ANS 4952 WAVRE 4226 EUROPCHESS 5132 SK OUDE GOD 3525 ANDERLUES 3132 SK OUDE GOD 4260 KAPELLE O/D BOS 3
29/03/2020IC11:Thuis226 EUROPCHESS 2109 BORGERHOUT 2194 CHESSLOOKS LIER 2425 DENDERMONDE 2162 MOL 2226 EUROPCHESS 4204 EXCELSIOR 1121 TURNHOUT 3BYE109 BORGERHOUT 3132 SK OUDE GOD 5

Uitslagen 2019-2020

2019-2020 ronde 1 29/09/2019Klassement
2019-2020 ronde 2 13/10/2019Klassement
2019-2020 ronde 3 20/10/2019Klassement
2019-2020 ronde 4 17/11/2019Klassement
2019-2020 ronde 5 01/12/2019Klassement
2019-2020 ronde 6 19/01/2020Klassement
2019-2020 ronde 7 02/02/2020Klassement
2019-2020 ronde 8 16/02/2020Klassement
2019-2020 ronde 9 08/03/2020Klassement
2019-2020 ronde 10 15/03/2020Klassement
2019-2020 ronde 11 29/03/2020Klassement


Uitslagen 2018-2019

2018-2019 ronde 1 30/09/2018Klassement
2018-2019 ronde 2 07/10/2018Klassement
2018-2019 ronde 3 28/10/2018Klassement
2018-2019 ronde 4 18/11/2018Klassement
2018-2019 ronde 5 02/12/2018Klassement
2018-2019 ronde 6 03/02/2019Klassement
2018-2019 ronde 7 10/02/2019Klassement
2018-2019 ronde 8 24/02/2019Klassement
2018-2019 ronde 9 17/03/2019Klassement
2018-2019 ronde 10 31/03/2019Klassement
2018-2019 ronde 11 28/04/2019Klassement

Uitslagen 2017-2018

2017-2018 ronde 1 24/09/2017Klassement
2017-2018 ronde 2 01/10/2017Klassement
2017-2018 ronde 3 22/10/2017Klassement
2017-2018 ronde 4 19/11/2017Klassement
2017-2018 ronde 5 03/12/2017Klassement
2017-2018 ronde 6 04/02/2018Klassement
2017-2018 ronde 7 25/02/2018Klassement
2017-2018 ronde 8 11/03/2018Klassement
2017-2018 ronde 9 25/03/2018Klassement
2017-2018 ronde 10 22/04/2018Klassement
2017-2018 ronde 11 29/04/2018Klassement

Uitslagen 2016-2017

2016-2017 ronde 1 02/10/2016Klassement
2016-2017 ronde 2 16/10/2016Klassement
2016-2017 ronde 3 06/11/2016Klassement
2016-2017 ronde 4 27/11/2016Klassement
2016-2017 ronde 5 04/12/2016Klassement
2016-2017 ronde 6 29/01/2017Klassement
2016-2017 ronde 7 12/02/2017Klassement
2016-2017 ronde 8 19/02/2017Klassement
2016-2017 ronde 9 12/03/2017Klassement
2016-2017 ronde 10 26/03/2017Klassement
2016-2017 ronde 11 23/04/2017Klassement

Uitslagen 2015-2016

2015-2016 ronde 1 27/09/2015Klassement
2015-2016 ronde 2 11/10/2015Klassement
2015-2016 ronde 3 08/11/2015Klassement
2015-2016 ronde 4 22/11/2015Klassement
2015-2016 ronde 5 29/11/2015Klassement
2015-2016 ronde 6 31/01/2016Klassement
2015-2016 ronde 7 21/02/2016Klassement
2015-2016 ronde 8 06/03/2016Klassement
2015-2016 ronde 9 20/03/2016Klassement
2015-2016 ronde 10 17/04/2016Klassement
2015-2016 ronde 11 24/04/2016Klassement

Uitslagen 2014-2015

2014-2015 ronde 1 28/09/2014Klassement
2014-2015 ronde 2 19/10/2014Klassement
2014-2015 ronde 3 02/11/2014Klassement
2014-2015 ronde 4 16/11/2014Klassement
2014-2015 ronde 5 30/11/2014Klassement
2014-2015 ronde 6 11/01/2015Klassement
2014-2015 ronde 7 25/01/2015Klassement
2014-2015 ronde 8 08/02/2015Klassement
2014-2015 ronde 9 01/03/2015Klassement
2014-2015 ronde 10 15/03/2015Klassement
2014-2015 ronde 11 29/03/2015Klassement

Uitslagen 2013-2014

2013-2014 ronde 1 22/09/2013Klassement
2013-2014 ronde 2 29/09/2013Klassement
2013-2014 ronde 3 13/10/2013Klassement
2013-2014 ronde 4 17/11/2013Klassement
2013-2014 ronde 5 01/12/2013Klassement
2013-2014 ronde 6 15/12/2013Klassement
2013-2014 ronde 7 12/01/2014Klassement
2013-2014 ronde 8 26/01/2014Klassement
2013-2014 ronde 9 09/02/2014Klassement
2013-2014 ronde 10 23/02/2014Klassement
2013-2014 ronde 11 16/03/2014Klassement

Uitslagen 2012-2013

2012-2013 ronde 1 23/09/2012Klassement
2012-2013 ronde 2 07/10/2012Klassement
2012-2013 ronde 3 21/10/2012Klassement
2012-2013 ronde 4 18/11/2012Klassement
2012-2013 ronde 5 02/12/2012Klassement
2012-2013 ronde 6 16/12/2012Klassement
2012-2013 ronde 7 13/01/2013Klassement
2012-2013 ronde 8 03/02/2013Klassement
2012-2013 ronde 9 17/02/2013Klassement
2012-2013 ronde 10 03/03/2013Klassement
2012-2013 ronde 11 17/03/2013Klassement

Uitslagen 2011-2012

2011-2012 ronde 1 09/10/2011Klassement
2011-2012 ronde 2 23/10/2011Klassement
2011-2012 ronde 3 06/11/2011Klassement
2011-2012 ronde 4 20/11/2011Klassement
2011-2012 ronde 5 04/12/2011Klassement
2011-2012 ronde 6 15/01/2012Klassement
2011-2012 ronde 7 29/01/2012Klassement
2011-2012 ronde 8 12/02/2012Klassement
2011-2012 ronde 9 04/03/2012Klassement
2011-2012 ronde 10 18/03/2012Klassement
2011-2012 ronde 11 25/03/2012Klassement

Uitslagen 2010-2011

2010-2011 Klassement
2010-2011 ronde 1 26/09/2010
2010-2011 ronde 2 10/10/2010
2010-2011 ronde 3 07/11/2010
2010-2011 ronde 4 21/11/2010
2010-2011 ronde 5 05/12/2010
2010-2011 ronde 6 09/01/2011
2010-2011 ronde 7 23/01/2011
2010-2011 ronde 8 06/02/2011
2010-2011 ronde 9 27/02/2011
2010-2011 ronde 10 20/03/2011
2010-2011 ronde 11 03/04/2011

Uitslagen 2009-2010

2009-2010 Klassement
2009-2010 ronde 1 27/09/2009
2009-2010 ronde 2 18/10/2009
2009-2010 ronde 3 08/11/2009
2009-2010 ronde 4 22/11/2009
2009-2010 ronde 5 29/11/2009
2009-2010 ronde 6 10/01/2010
2009-2010 ronde 7 24/01/2010
2009-2010 ronde 8 07/02/2010
2009-2010 ronde 9 28/02/2010
2009-2010 ronde 10 07/03/2010
2009-2010 ronde 11 21/03/2010

Uitslagen 2008-2009

2008-2009 Klassement
2008-2009 ronde 1 05/10/2008
2008-2009 ronde 2 19/10/2008
2008-2009 ronde 3 02/11/2008
2008-2009 ronde 4 23/11/2008
2008-2009 ronde 5 07/12/2008
2008-2009 ronde 6 04/01/2009
2008-2009 ronde 7 18/01/2009
2008-2009 ronde 8 01/02/2009
2008-2009 ronde 9 15/02/2009
2008-2009 ronde 10 08/03/2009
2008-2009 ronde 11 22/03/2009

IC 2007-08: Speeldag 2 en 3 heeft kmsk een volledige damesploeg opgesteld : Mechelen 4 (Marie-Jeanne, Ellen, Annie en Gilberte)

Uitslagen 2007-2008

Individuele uitslagenKlassement
2007-2008 ronde 1 07/10/2007ronde 1
2007-2008 ronde 2 21/10/2007ronde 2
2007-2008 ronde 3 04/11/2007ronde 3
2007-2008 ronde 4 18/11/2007ronde 4
2007-2008 ronde 5 02/12/2007ronde 5
2007-2008 ronde 6 06/01/2008ronde 6
2007-2008 ronde 7 20/01/2008ronde 7
2007-2008 ronde 8 10/02/2008ronde 8
2007-2008 ronde 9 17/02/2008ronde 9
2007-2008 ronde 10 02/03/2008ronde 10
2007-2008 ronde 11 16/03/2008ronde 11

Uitslagen 2006-2007

Individuele uitslagenKlassement
2006-2007 ronde 1 01/10/2006ronde 1
2006-2007 ronde 2 22/10/2006ronde 2
2006-2007 ronde 3 05/11/2006ronde 3
2006-2007 ronde 4 19/11/2006ronde 4
2006-2007 ronde 5 03/12/2006ronde 5
2006-2007 ronde 6 14/01/2007ronde 6
2006-2007 ronde 7 28/01/2007ronde 7
2006-2007 ronde 8 11/02/2007ronde 8
2006-2007 ronde 9 25/02/2007ronde 9
2006-2007 ronde 10 11/03/2007ronde 10
2006-2007 ronde 11 25/03/2007ronde 11

Uitslagen 2005-2006

  1. Eindklassement 2005-2006
  2. 2005-2006 ronde 1 09/10/2005
  3. 2005-2006 ronde 2 23/10/2005
  4. 2005-2006 ronde 3 06/11/2005
  5. 2005-2006 ronde 4 20/11/2005
  6. 2005-2006 ronde 5 04/12/2005
  7. 2005-2006 ronde 6 08/01/2006
  8. 2005-2006 ronde 7 22/01/2006
  9. 2005-2006 ronde 8 05/02/2006
  10. 2005-2006 ronde 9 19/02/2006
  11. 2005-2006 ronde 10 12/03/2006
  12. 2005-2006 ronde 11 26/03/2006

Uitslagen 2004-2005

  1. Eindklassement 2004-2005
  2. 2004-2005 ronde 1 10/10/2004
  3. 2004-2005 ronde 2 24/10/2004
  4. 2004-2005 ronde 3 07/11/2004
  5. 2004-2005 ronde 4 21/11/2004
  6. 2004-2005 ronde 5 05/12/2004
  7. 2004-2005 ronde 6 09/01/2005
  8. 2004-2005 ronde 7 16/01/2005
  9. 2004-2005 ronde 8 30/01/2005
  10. 2004-2005 ronde 9 27/02/2005
  11. 2004-2005 ronde 10 06/03/2005
  12. 2004-2005 ronde 11 20/03/2005

Uitslagen 2003-2004

  1. Eindklassement 2003-2004
  2. 2003-2004 ronde 1 05/10/2003
  3. 2003-2004 ronde 2 19/10/2003
  4. 2003-2004 ronde 3 02/11/2003
  5. 2003-2004 ronde 4 16/11/2003
  6. 2003-2004 ronde 5 30/11/2003
  7. 2003-2004 ronde 6 11/01/2004
  8. 2003-2004 ronde 7 18/01/2004
  9. 2003-2004 ronde 8 01/02/2004
  10. 2003-2004 ronde 9 15/02/2004
  11. 2003-2004 ronde 10 07/03/2004
  12. 2003-2004 ronde 11 21/03/2004